האיחוד האירופי תקן iso שנתיים אחריות

כיצד בוחרים מקררים למסעדות?

יחידות קירור תעשייתיים למיניהם מהווים פריטים בסיסיים והכרחיים עבור עסקים המגישים מוצרי מזון. ספציפית, כמעט כל מסעדה מתבססת על המקררים התעשייתיים שברשותה ועלולה להיכנס לצרות צרורות במקרה וגופי קירור אלו יתקלקלו ולא יעבדו כראוי.

לכן, בחירה של מקררים תעשייתיים איכותיים ומתאימים היא פעולה חשובה ואפילו קריטית עבור כל מסעדה, בית קפה ועסקים דומים נוספים. לכן, חשוב להבין מהי הדרך הנכונה לבחור מקררים למסעדות. להלן כמה נקודות בסיסיות שכדאי לקחת בחשבון ולהתחיל מהן את תהליך בחירת המקררים התעשייתיים המתאימים עבור המסעדה שלכם –  

הגדרת צרכים עיקריים – נתחיל את התהליך מהגדרה מפורטת של הצרכים שלנו בכל הנוגע לגופי קירור – אילו סוגים של וצרי מזון אנו צריכים לקרר? באילו טמפרטורות נרצה לשמור אותם? האם אנחנו זקוקים אך ורק למקררים/מקפיאים לאחסון או שגם למקררי תצוגה, כאלו המוצבות בשטח המסעדה עצמה (ולא במטבח) וגלויות לעיני הלקוחות (למשל – מקרר לשתייה קלה, מקררים לעוגות או כריכים וכו')? מהי כמות המזון המקסימאלית אותה אנו מתכננים לשמור במקררים וכמה נפח היא אמורה להכיל?

כל אלו הן שאלות אשר תשובות מדויקות עליהן יכולות לחסוך לכם הרבה מאוד זמן בחיפוש וברכישה של מקררים למסעדות, מה שכמובן יביא לרכישת מקררים מתאימים ולהתנהלות שוטפת נוחה ויעילה יותר בעסק. לכן, כדאי להקדיש זמן ומחשבה לשאלות אלו ורק לאחר מכן להתחיל את החיפוש בפועל אחר מקררים ספציפיים.

אחריות ותמיכה טכנית – לאחר שהגדרנו בצורה יחסית מדויקת את הצרכים שלנו בכל הנוגע לגופי קירור תעשייתיים עבור המסעדה שלנו, יהיה לנו קל הרבה יותר למצוא את המקררים המתאימים לנו ביותר. אך גם כאן חשוב לשים לב ממי רוכשים את המקררים – מיהי החברה המספקת לנו את המוצרים, מיהם היצרנים של מקררים אלו ומהם תנאי הרכישה והתמיכה שהם מעניקים. חשוב להבין שבפריט כמו מקרר למסעדה, מדובר במוצר אותו נצטרך לתחזק לאורך השימוש השוטף בו. מכיוון שמדובר בפריט מרכזי ומהותי עבור המסעדה, נרצה לשמור עליו במצב טוב ולטפל מיד בכל בעיה שתצוץ בעתיד. לכן, חשוב שנקבל אחריות ארוכה ואמינה מהספק/יבואן/יצרן, ושאלו יהיו חברות אמינות ומקצועיות. לכן, חשוב להתעכב על הפרטים האלו לפני שסוגרים את העסקה – מיהם היצרנים ומהו המוניטין שלהם בעולם פתרונות הקירור התעשייתי? מיהי החברה המשווקת את מוצריהם בארץ והאם ניתן לסמוך עליה לתמיכה טכנית במקרה הצורך? האם יש לה מערך שירות ארצי ומהו טיבו? האם הם מתחייבים לספק שירות ותמיכה גם במקום בארץ בו נמצאת המסעדה שלנו?

מוצר בעל השפעה עצומה על העסק שלכם – חשוב להדגיש שוב כי למקררים למסעדות ישנה השפעה משמעותית ולפעמים אפילו מכרעת, על פעילותה השוטפת והצלחתה של המסעדה. שווי המוצרים שאנחנו מאחסנים המקררים והאפשרות להסתמך עליהם מדי יום – כל אלו הם חלק משמעותי ומהפעילות של כל מסעדה, כך שמקרר איכותי יכול לאפשר עבודה שוטפת יעילה, ואילו מקרר פחות טוב עלול לגרום לנו לצרות צרורות ולפגוע בעסק קשות. לכן, חשוב באמת לבחור בקפידה, ולרכוש רק מוצרים איכותיים ואמינים באמת.

calback

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement