מאמרים

מקרר עוגות DAKOTA CUBE

כיצד בוחרים מקררים למסעדות?

פורסם בתאריך: 27/01/19 | פורסם על ידי: עוזי לוי

יחידות קירור תעשייתיים למיניהם מהווים פריטים בסיסיים והכרחיים עבור עסקים המגישים מוצרי מזון. ספציפית, כמעט כל מסעדה מתבססת על המקררים התעשייתיים שברשותה ועלולה להיכנס לצרות צרורות במקרה וגופי קירור אלו יתקלקלו ולא יעבדו כראוי.

המשך קריאה


תפקידו של שוק פריזר

פורסם בתאריך: 10/01/19 | פורסם על ידי: עוזי לוי

ציוד קירור תעשייתי מקצועי ואיכותי מהווה את לב ליבם של אינספור בתי עסק שונים, החל ממעדניות וסופרמרקטים ועד למסעדות, בתי קפה, מפעלים לייצור מוצרי מזון ועוד. עולם הקירור התעשייתי התפתח משמעותית בעשורים האחרונים, וכיום מציע מגוון רחב של מוצרים שונים המשמשים למגוון צרכים שונים של בתי העסק הרלוונטיים.

המשך קריאה


מקררים לסופרמרקט

פורסם בתאריך: 01/01/19 | פורסם על ידי: עוזי לוי

התפתחויות משמעותיות בעשורים האחרונים בתחומים כמו הנדסת תעשייה וניהול והנדסת מכונות הביאה לייעול ושיפור משמעותי באופן בו מתוכננים ומעוצבים בתי עסק רבים, ובמיוחד בתי מסחר רחבי ידיים המכילים מגוון גדול של מוצרים.

המשך קריאה


השיקולים בבחירת מקרר תעשייתי

פורסם בתאריך: 25/12/18 | פורסם על ידי: עוזי לוי

מקרר הוא מכשיר חשמל בעל מעמד מרכזי ומיוחד בבית, והדבר נכון שבעתיים כאשר מדובר במקרר תעשייתי. כמו שהמקרר הביתי שלנו הוא ממכשירי החשמל החשובים ביותר שיש לנו, מכשיר בלעדיו לא נוכל להתנהל בבית ולתפעל את המטבח לאורך זמן, כך מקררים תעשייתיים נמצאים בלב ליבם של עסקים רבים דוגמת מסעדות ובתי קפה, חנויות לממכר מזון וסופרמרקטים ועוד אינספור בתי עסק שונים הנשענים על קירור בסדר גודל נרחב. מהם השיקולים שחשוב להכיר ולקחת בחשבון כאשר בוחרים מקרר תעשייתי לבית העסק, למוסד או ארגון מסוים או לכל מטרה אחרת?

המשך קריאה

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement